Absolventy teologické fakulty vysvětí arcibiskup Graubner

Středa 26. květen 2021, 8:51

Pětice absolventů Cyrilometodějské teologické fakulty UP přijme v sobotu 26. června 2021 při slavnostní mši před zraky věřících z rukou arcibiskupa Jana Graubnera kněžské svěcení.

Mše svatá začne v olomoucké katedrále sv. Václava v 9.30 hodin. Sledovat ji bude možné také on-line na tomto odkaze: https://www.youtube.com/channel/UC5totnl7kvii0SNl2u16BIA

Absolventi CMTF UP:

• Mgr. Filip Hochman (1992, Kyjov) – primiční mši svatou bude slavit v pondělí 5. července od 15.00 na Masarykově náměstí v Kyjově
  • Mgr. Petr Janíček (1994, Šternberk) – svou první mši svatou oslaví v neděli 27. června od 15.00 na farní zahradě v Újezdě u Uničova
  • Mgr. Dominik Kovář (1995, Vsetín) – primici oslaví v sobotu 3. července od 15.00 u kostela sv. Kateřiny v Lidečku
  • Mgr. Michal Staufčík (1994, Uherské Hradiště) – primiční mši svatou bude celebrovat v sobotu 10. července od 15.00 na náměstí Velké Moravy (u kostela Ducha svatého) ve Starém Městě na Uherskohradišťsku
  • Mgr. Václav Škvařil (1991, Vyškov) – primici bude slavit v úterý 6. července od 10.30 ve farním kostele Nanebevzetí Panny Marie ve Vyškově

Připravila: Lenka Peřinová

Zdroj: Arcibiskupství olomoucké (informace), Arcibiskupský kněžský seminář (fotografie)