Knihovna CMTF UP nabízí od 1. září prodlouženou otevírací dobu ve středy

Pondělí 30. srpen 2021, 8:51

Na začátek školního roku reaguje Knihovna Cyrilometodějské teologické fakulty UP. Studenti i akademici budou moci od prvního září 2021 opět využít plnou provozní dobu knihovny.

Novinku v provozním režimu knihovny představuje prodloužená středa – pro knihy si tak zájemci budou moci v tento den přijít i v pozdně odpoledních hodinách. Čtenáře knihovna uvítá také o sobotách.

Provozní doba knihovny:

pondělí      9–18
úterý          9–16
středa        9–18
čtvrtek       9–16
pátek         9–13
sobota       9:30–13:30

neděle, státní svátky zavřeno

Stále jsou platná tato pravidla:

• počet současně přítomných osob v knihovně je limitován – jedna osoba na 15 m2 (max. 6 osob na knihovnu)
  • zakrytá ústa a nos respirátorem
  • dodržování rozestupů (2 m)