OHLÉDNUTÍ za dnem otevřených dveří na teologické fakultě

Středa 8. prosinec 2021, 12:02

Naše budoucí studenty, jejich rodiče a přátele jsme na Cyrilometodějské teologické fakultě UP za přísných epidemiologických pravidel přivítali v pátek 3. prosince 2021.

Zájemcům o studium jsme nabídli podrobné informace o studiu, zajímavý doprovodný program a přátelskou atmosféru, které u nás na fakultě panuje.

Podívejte se na video

Podívejte se na fotky

Studijní programy, které nabízíme:

• Sociální práce
  • Mezinárodní sociální a humanitární práce
  • Sociální práce s dětmi a mládeží
  • Sociální pedagogika
  • Katolická teologie
  • Teologické nauky
  • Náboženství se zaměřením na vzdělávání
  • Učitelství náboženství pro ZŠ
  • Etika a kultura v mediální komunikaci
  • Aplikovaná psychoterapie a inovace v sociální práci

Program Dne otevřených dveří

Pokud jste k nám neměli čas zajít, zveme vás na další Den otevřených dveří, který se uskuteční v sobotu 15. ledna 2022.

Těšíme se na vás!

www.studujcmtf.cz