Setkání Akademické obce CMTF UP: Studenti, učitelé, ptejte se!

Úterý 20. duben 2021, 7:19

Setkání Akademické obce CMTF UP: Studenti, učitelé, ptejte se!

• Chcete vědět, jak bude pokračovat výuka za pandemie?
  • Přemýšlíte, jakou podobu budou mít letošní státnice?
  • Zajímají vás názory vedení fakulty?
  • Chcete slyšet odpovědi na své otázky?

Předseda Akademického senátu CMTF UP doc. Jaroslav Franc vás zve na on-line setkání Akademické obce Cyrilometodějské teologické fakulty UP, které se uskuteční ve středu 28. dubna od 14:00 hodin.

Chcete se zúčastnit? Připojte se k nám zde: https://cesnet.zoom.us/j/98076911143 nebo sledujte živě na facebooku fakulty.

Setkání se zúčastní děkan fakulty prof. Peter Tavel.

Ke slovu se dostanou také proděkani:

Mgr. Marta Lucie Cincialová, Th.D. (proděkanka pro organizaci, rozvoj a vnější vztahy)

doc. Vít Hušek, Th.D. (proděkan pro vědu a výzkum)

Mgr. Tomáš Parma, Ph.D. (proděkan pro strategické plánování a kvalitu)

doc. Dominik Opatrný, Th.D. (proděkan pro zahraničí)

PhDr. Jiří Pospíšil, Ph.D. (proděkan pro studium a další vzdělávání)

Připravila: Lenka Peřinová